Haberler

 Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikâyesinin konu alındığı“Camdaki Kız” çok yakında Kanal D’de başlayacak.

Oyuncu kadrosu belli oldu. 

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı “Camdaki Kız”da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. 

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu

 Yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Dizinin konusu ise şöyle: Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, güzel bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

İzleyicileri Ekran başına Kitleyecek Dizi “Camdaki Kız”, çok yakında Kanal D’de başlayacak.